PRAKTICKÉ INFORMÁCIE

KEDY SI UMYŤ VLASY?

Na úpravu je potrebné prísť s dokonale vysušenými vlasmi, ktoré si umyjete v deň úpravy alebo večer predtým. Prosím, nepoužívať regeneračnú masku, kondicionér, olej, vlasy nelakovať a nežehliť! 
 

Tip 1:  Pokožku celej hlavy poriadne premasírujte bruškami prstov tak, aby ste šampón maximálne spenili a opláchnite. Tento postup opakujte minimálne dvakrát, pokiaľ sa vám šampón dobre nenapenil, môžete opakovať  trikrát. S takto umytými vlasmi vieme urobiť väčší objem.

Tip 2: Vlasy sušte v predklone, s fénom smerujúcim "k podlahe" - dosiahnete tak maximálny objem!

PLATBA

Platba je možná kartou a v hotovosti.

VIP SERVIS - ÚPRAVA MIMO SALÓNU

​Ak si želáte vychutnávať prípravu vizáže v pohodlí Vášho domova alebo inej lokality mimo môjho salónu ide o tzv. VIP SERVIS.

Hovoríme o rezervácií celého dňa od rána do obradu na vami určenom mieste. V prípade potreby Vás čakám do konca gratulácií, aby sme prípadné pusinky na líčkach mohli rýchlo vyzmizíkovať. Balíček obsahuje kompletnú vizáž - čiže makeup a účes pre nevestu a tri dámy.  

- ceny sú uvedené v EUR a vrátane DPH
- cenník platný od 1.10.2019
- ceny a podmienky sa môžu meniť bez predchádzajúceho upozornenia
- ceny nie sú konečné a môžu sa líšiť v závislosti od náročnosti úkonu a množstva spotrebovaného materiálu
- prečítajte si pred objednaním služieb cenník a podmienky. Záväznou rezerváciou služieb akceptujete podmienky a ste oboznámení s uvedenými skutočnosťami, informáciami, preto na uvedené neprijímam reklamácie.

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YouTube - White Circle