SPOLOČENSKÁ VIZÁŽ

 

Denné líčenie s úpravou vlasov  100 €

Jemné prirodzené líčenie ktoré vyzdvihne Vaše krásne črty a zvýrazní váš pohľad. Výsledný efekt tohto tipu líčenia je prirodzený look, v ktorom pôsobíte milo, príjemne, profesionálne a čisto. Takéto líčenie je zväčša využívané na fotenie, biznis portréty, natáčanie, denné udalosti - krst, promócie...

Jednoduchá úprava vlasov napr. ľahké rozčesané vlny (bez tupírovania, tvarovania a použitia rôznych stylingových prípravkov...

Večerné líčenie a účes   130 €

Líčenie, ktoré zvýrazní vaše oči alebo pery, a premení Vás na ozdobu každej večernej udalosti, či už sú to veľkolepé plesy, firemné večierky, stužkové, oslavy, svadby a ďaľšie udalosti. K takémuto líčeniu podľa strihu šiat zjednotíme makeupom aj pokožku krku, dekoltu a rúk.

​Účes si často krát vyžaduje rôzne výplne, kombinovanie nátačiek a kulmovania, tiež aj niekoľko druhov stylingových produktov pred samotnou úpravou vlasov a taktiež silnú fixáciu účesu či už ide o eleantný alebo messy drdol alebo bohaté či veľké a nedbalé vlny.

Úprava trvá približne 90 - 120 minút

Úprava prebieha v salóne na Dunajskej ulici v Bratislave.

Na úpravu je potrebné prísť s dokonale vysušenými vlasmi , ktoré si umyjete v deň úpravy alebo večer predtým. Prosím, nepoužívať regeneračnú masku, kondicionér, olej, vlasy nelakovať a nežehliť.