SVADOBNÝ MAKEUP A ÚČES 150 €

Váš výnimočný deň si zaslúži dokonalú vizáž. Často sa zaujímate, či vám svadobný makeup vydrží od rána do obradu.

Vizáž Vám vydrží od rána do rána. A zvládne aj slzy šťatia! :) Svadobnú vizáž tvorí predovšetkým kvalitný základ, vrstvenie a kombinovanie produktov tak, aby makeup vydržal od ranných svadobných príprav, cez fotenie a obrad až do samotného rána a pri tom vyzeral prirodzene, sviežo, elegantne a noblesne.​ Účes si často krát vyžaduje rôzne výplne, kombinovanie nátačiek a kulmovania, tiež aj niekoľko druhov stylingových produktov pred samotnou úpravou vlasov a taktiež silnú fixáciu účesu či už ide o elegantný alebo messy drdol, alebo bohaté či veľké a nedbalé vlny. Makeup a účes pre nevestu trvá 120 minút.

Úprava prebieha v salóne na Dunajskej ulici v Bratislave. Na úpravu je potrebné prísť s dokonale vysušenými vlasmi, ktoré si umyjete v deň úpravy alebo večer predtým. Prosím, nepoužívať regeneračnú masku, kondicionér, olej, vlasy nelakovať a nežehliť. Úpravu vykonávam vždy v salóne, po dohode je možné prepraviť sa za vami, podmienka je objednať si balíček nevesta plus tri osoby. Tento balíček má názov VIP servis.

ZÁLOHA - 50 € 

Po zaplatení zálohy máte svoj svadobný termín u mňa záväzne rezervovaný. Záloha Vám bude odpočítaná z celkovej ceny v deň svadby. Svoj termín môžete bezdôvodne zrušiť, avšak zálohu v takomto prípade nevraciam a nieje možné odpočítať ju z iného termínu, alebo z termínu inej osoby.

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • YouTube - White Circle
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now