SVADOBNÁ VIZÁŽ    150 €

 

Váš výnimočný deň si zaslúži dokonalú vizáž. Často sa zaujímate, či vám svadobný makeup vydrží od rána do obradu.

Vizáž Vám vydrží od rána do rána. A zvládne aj slzy šťatia! :) Svadobnú vizáž tvorí predovšetkým kvalitný základ, vrstvenie a kombinovanie produktov tak, aby makeup vydržal od ranných svadobných príprav, cez fotenie a obrad až do samotného rána a pri tom vyzeral prirodzene, sviežo, elegantne a noblesne.​ Účes si často krát vyžaduje rôzne výplne, kombinovanie nátačiek a kulmovania, tiež aj niekoľko druhov stylingových produktov pred samotnou úpravou vlasov a taktiež silnú fixáciu účesu či už ide o elegantný alebo messy drdol, alebo bohaté či veľké a nedbalé vlny. Makeup a účes pre nevestu trvá 120 minút.

Úprava prebieha v salóne na Dunajskej ulici v Bratislave. Na úpravu je potrebné prísť s dokonale vysušenými vlasmi, ktoré si umyjete v deň úpravy alebo večer predtým. Prosím, nepoužívať regeneračnú masku, kondicionér, olej, vlasy nelakovať a nežehliť. Úpravu vykonávam vždy v salóne, po dohode je možné prepraviť sa za vami, podmienka je objednať si balíček nevesta plus tri osoby. Tento balíček má názov VIP servis.

ZÁLOHA - 50 € 

Po zaplatení zálohy máte svoj svadobný termín u mňa záväzne rezervovaný. Záloha Vám bude odpočítaná z celkovej ceny v deň svadby. Svoj termín môžete bezdôvodne zrušiť, avšak zálohu v takomto prípade nevraciam a nieje možné odpočítať ju z iného termínu, alebo z termínu inej osoby.

VIP SERVIS

Ide o rezerváciu celého dňa od rána do obradu na vami určenom mieste. V prípade potreby Vás čakám do konca gratulácií, aby sme prípadné pusinky na líčkach mohli rýchlo vyzmizíkovať. Balíček obsahuje kompletnú vizáž - čiže makeup a účes pre nevestu a tri dámy.  V cene sú zahrnuté aj náklady na presun ku vám do 100km od Bratslavy.

Podmienky balíčku VIP SERVIS:

1. Kompletná úprava vizáže pre nevestu a pre ďaľšie tri dámy.

2. Záloha v hodnote 200€ sa platí pri rezervácií termínu.

Cena VIP servisu je 500 €.​ Zvyšná suma (300€) a dohodnuté náklady na presun za vami sa hradia 14 dní pred svadobným termínom.

SKÚŠKA

Ak si úpravu vizáže prajete vopred vyskúšať, dohodneme sa na termíne - odporúčam cca mesiac pred svadbou, každopádne záleží na dohode. 

Skúšku môžeme urobiť dvomi spôsobmi:

KONZULTÁCIA

Zoznámime sa, dáme si spoločne kávičku a v rámci 30 minút si prejdeme Vašu predstavu o vizáži, čo sa Vám na sebe páči, v akom štýle si predstavujete svoju vizáž, zistíme, či na váš vysnívaný účes budeme potrebovať príčesky alebo výplň, prípadne ozdobnú sponu a pripravíme sa na to.​ Za konzultáciu neplatíte.

KOMPLETNÁ SKÚŠKA VIZÁŽE

Ak chcete na skúške experimentovať a vyskúšať si finálnu verziu účesu a makeupu, časovo musíte počítať s cca dvojhodinovým termínom. Cena je 100 - 120 €.